Strefa użytkownika

Szukaj


Chmura tagów

Linux

Najpopularniejsze słowa kluczowe

Kanały

Katalogi stron

Regulamin katalogu stron

Ostatnia aktualizacja: 9 Marzec 2016

 1. Zabronione jest dodawanie stron o treści erotycznej i pornograficznej (w tym sex-shopy, anonse towarzyskie).
 2. Nie dodajemy stron propagujących hazard.
 3. Do katalogu mogą być dodawane strony komercyjne i prywatne.
 4. Podawany adres E-mailowy służy tylko i wyłącznie do powiadamiania o sprawach związanych z katalogiem.
 5. Nie dodajemy do Katalogu odnośników do stron zawierających treści sprzeczne z prawem polskim i międzynarodowym.
 6. Nie zamieszczamy odnośników do witryn zawierających treści rasistowskie, faszystowskie, propagujące przemoc, wzywające do nienawiści na tle religijnym, rasowym, wyznaniowym, a także stron propagujących treści uznane powszechnie za naganne moralnie oraz naruszających zasady etykiety.
 7. Nie dodajemy do Katalogu odnośników do stron będących dopiero w fazie budowy lub nie zawierających prawie żadnej treści.
 8. Nie zamieszczamy w Katalogu witryn zawierających wyłącznie wersję obcojęzyczną.
 9. Nie dodajemy do Katalogu witryn stanowiących podstrony serwisów już w nim zarejestrowanych. Wyjątek może stanowić podstrona o wysokiej jakości merytorycznej, całkowicie wyodrębniona tematycznie.
 10. W tytule i opisie strony w Katalogu Stron WWW nie może być: adresów URL, adresów e-mail, numerów telefonów, adresów zamieszkania i siedzib firm, znaków specjalnych i symboli. Tytuł strony nie może się rozpoczynać od liczb i powtórzeń takich jak "aaa".
 11. W tytule i opisie strony WWW, wielkie litery mogą być używane jedynie zgodnie z zasadami polskiej ortografii. Ciągi wyrazów pisanych wielkimi literami będą zamieniane na małe.
 12. W celu zapewnienia najwyższej jakości wyników wyszukiwania i pozycjonowania, strony niewyświetlające się przez 14 kolejnych dni będą automatycznie usuwane z Katalogu Stron WWW.
 13. Za treść i zawartość opublikowanych materiałów na stronie WWW, odpowiada właściciel tej publikacji. Nie ponosimy jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczone na stronach WWW użytkowników, jak również za poglądy i opinie wyrażone na stronach znajdujących się w Katalogu.
 14. W razie naruszenia powyższego regulaminu, administracja Katalogu może usunąć stronę bez podania przyczyny. Nie gromadzimy dowodów naruszania regulaminu i nie będziemy dokumentować takich naruszeń.
 15. Umieszczenie na swojej stronie linku zwrotnego jest dobrowolne i nie ma wpływu na dodanie do katalogu.
 16. W celu usunięcia strony z katalogu stron napisz na adres podany na stronie kontakt podając link do podstrony, na której znajduje się wpis do usunięcia.
 17. Do komunikacji z administracją katalogu służy formularz kontaktowy umieszczony w zakładce Kontakt.
 18. Katalog wykorzystuje technologię cookies, która jest niezbędna do poprawnego funkcjonowania katalogu oraz w celach statystycznych. Katalog nie zbiera danych mających na celu bezpośrednią identyfikację użytkowników. Korzystanie z katalogu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies oraz ich przechowywanie na urządzeniu służącym do przeglądania katalogu przez użytkownika.
 19. Administracja katalogu zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu. Nowy regulamin Katalogu obowiązuje od momentu opublikowania.
 20. Administrator może usunąć stronę bez podania przyczyny.