Strefa użytkownika

Szukaj


Chmura tagów

Linux

Najpopularniejsze słowa kluczowe

Kanały

Katalogi stron

Strona główna > Internet, komputery > Oprogramowanie komputerowe
0
Głosów
 IT Software Engineering Dynamiczne aplikacje web

IT Software Engineering  Dynamiczne aplikacje web Realizacja dedykowanych rozwiązań informatycznych. Kompleksowe rozwiązania dla przedsiębiorstw. Dynamiczne serwisy internetowe, oparte o bazy danych mssql, mysql, postgresql wykonywane w technologii asp.net. php. Aplikacje desktopowe - visu.

www.itse.pl | Szczegóły

0
Głosów
 Sklep z oprogramowaniem dla firm

Sklep z oprogramowaniem dla firm FIrma z Wrocławia oferuje sprzedaż oprogramowania dla firm małych i średnich. System kadrowo-płacowy, sprzedażowy, finansowo-księgowy. Ponadto firma NOWALU prowadzi usługi dodatkowe, pomoc w obsłudze programów, szkolenia.

www.sklep.nowalu.pl | Szczegóły

0
Głosów
 Oprogramowanie iQuattro - nowoczesny system wspomagający sprzedaż

Oprogramowanie iQuattro - nowoczesny system wspomagający sprzedaż Nowoczesny system sprzedaży IQuattro jest przeznaczony dla nowoczesnych firm, w których dużą rolę w sprzedaży odgrywa sprzedaż wysyłkowa, internetowa.

www.iquattro.pl | Szczegóły

0
Głosów
 Systemy do zarządzania przedsiębiorstwem

Systemy do zarządzania przedsiębiorstwem Idealne rozwiązania dla firm handlowych, branży usług i przedsiębiorstw produkcyjnych. To informatyczne rozwiązanie zapewnia bardzo dobrą obsługę oprogramowania w obszarze zarządzania przedsiębiorstwem. Umożliwia całkowitą integrację oraz znacznie usprawnia w obszarach operacyjnych, kierowniczym oraz strategicznym priorytetowych procesów spółki gdzie ważne są rozwiązania biznesowe. To oprogramowanie pozwala pełną swobodę w zakresie stosowania baz danych (takich jak Oracle, Microsoft SQL, bazy...

www.maxebiznes.pl | Szczegóły

0
Głosów
 System do rezerwacji przez Internet

System do rezerwacji przez Internet System rezerwacji Rezervante umożliwi Ci zyskać wiernych i zadowolonych kontrahentów, bo dzięki Rezervante zaoszczędzą oni czas i pieniądze. System pozwala kontrahentom na rezerwację Twoich usług o dowolnej porze dnia, wręcz kiedy już nie pracujesz. Rezervante wyręczy Cię w wielu czasochłonnych czynnościach, jak umawianie kontrahentów czy przypominanie im o zbliżających się wizytach, a Ty zajmiesz się tym co dla Ciebie istotne. System rezerwacji online samoczynnie umożliwi nabywcy...

www.rezervante.pl | Szczegóły

0
Głosów
 Oprogramowanie dla hoteli

Oprogramowanie dla hoteli Firma Vision Time koncentruje się na dostarczaniu rozwiązań informatycznych dla obiektów hotelowych. Jest przedstawicielem i dystrybutorem na terenie Polski uznanych i rozpoznawalnych w branży hotelowej europejskich marek m.in.: Protel - system hotelowy, Dialock - system kontroli dostępu, Ariane - kioski samoobsługowe check in & check out.

www.visiontime.pl | Szczegóły

0
Głosów
 Centrum Systemów Komputerowych ZETO

Centrum Systemów Komputerowych ZETO Branża IT to w obecnych czasach jedna z najbardziej rozpowszechnionych branż na rynku. Od 1968 roku dostarczamy zaawansowane rozwiązania informatyczne dla biznesu.

www.zetokielce.pl | Szczegóły

0
Głosów
 System rezerwacji online

System rezerwacji online Zarezerwujtermin.pl to internetowy system rezerwacji, który został stworzony głównie z myślą o branży hair&beauty. System rezerwacji jest innowacyjny i prosty w obsłudze, ułatwia i przyspiesza pracę przedsiębiorcom, pracownikom i klientom.

zarezerwujtermin.pl | Szczegóły

0
Głosów
 E-zamowienia

E-zamowienia System e-zamówień - wyposażony jest w elastyczne funkcjonalności dopasowane do potrzeb każdego zamawiającego (planowanie zamówień, zakres funkcjonalny).

e-zamowienia.pl | Szczegóły