Strefa użytkownika

Szukaj


Chmura tagów

Linux

Najpopularniejsze słowa kluczowe

Kanały

Katalogi stron

Strona główna > Turystyka, noclegi, gastronomia > Agroturystyka
2
Głosów
 KAJAKI - ROWERY Swornegacie - spływy kajakowe Brda, Zbrzyca, inne

KAJAKI - ROWERY Swornegacie - spływy kajakowe Brda, Zbrzyca, inne Spływ weekendowy to znakomita forma spędzania wolnego czasu w kajaku. Organizujemy też indywidualne spływy, w których z rodziną lub przyjaciółmi poznają Państwo malownicze niespotykane, na co dzień krajobrazy. Chciałbym przedstawić Państwu mało znaną jak dotąd formę spędzania wolnego czasu z rodziną lub przyjaciółmi. Otóż nasza firma zajmuje się wypożyczaniem sprzętu wodnego jak również organizowaniem spływów kajakowych na wszystkich możliwych rzekach...

Premium
www.kajaki-rowery.pl | Szczegóły

0
Głosów
 Domek przy morzu Chłopy

Domek przy morzu Chłopy Wczasy nad morzem Zapraszamy Państwa do spędzenia wczasów nad morzem w miejscowości Chłopy. Posiadamy dwie 500m2 ogrodzone działki. Na każdej znajduje się domek letniskowy jeden 4-osobowy, drugi 6-osobowy z łazienką i kuchnią.

www.domekprzymorzu.pl | Szczegóły

0
Głosów
 Nocleg nad jeziorem

Nocleg nad jeziorem Zakątek Mala nad jeziorem we wsi Domysłów na wyspie Wolin to świetne miejsce do familijnego wypoczynku. Proponujemy zrobiony z drewna dom do państwa dyspozycji, jak również dwa wygodnie wyekwipowane apartamenty.

www.zakatekmala.pl | Szczegóły