Strefa użytkownika

Szukaj


Chmura tagów

Linux

Najpopularniejsze słowa kluczowe

Kanały

Katalogi stron

Strona główna > Sport, rekreacja > Organizacje, kluby sportowe
1
Głosów
 Paintball w Częstochowie

Paintball w Częstochowie Częstochowska Piechota Paintballowa zaprasza!  Paintball w Częstochowie i okolicy. Znajdziesz na stronie informacje o spotkaniach, drużynach paintballowych, sprzęcie i wiele więcej.

www.paint.czest.pl | Szczegóły

0
Głosów
 Akademia Aikido Wrocław

Akademia Aikido Wrocław Akademia Aikido Wrocław! Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w treningach aikido! Jeśli chcesz pokonać swoje słabości przyjdź i spróbuj - to nic nie kosztuje! Zapisy trwają cały rok!

www.akademiaaikido.wroclaw.pl | Szczegóły

0
Głosów
 STAL PONIATOWA - Oficjalny Serwis Kibiców - stalowcy.com

STAL PONIATOWA - Oficjalny Serwis Kibiców - stalowcy.com Serwis Kibiców Stali Poniatowa. Aktualne informacje z boisk piłkarskich III ligi grupy lubelsko-podkarpackiej. Największym sukcesem Stali był występ w sezonie 2009/20010 w II lidze grupa wschodnia. Obecnie klub występuje w III lidze.

stalowcy.com | Szczegóły

0
Głosów
 Siłownia - Poznań

Siłownia - Poznań OLYMPIC Fitness to kompleksowe studio sylwetki w centrum Poznania, wyposażone w profesjonalny sprzęt charakteryzujący się wysoką jakością wykonania, a ponadto praktyczną funkcjonalnością. Nasza oferta obejmuje między innymi: fitness, siłownię, solarium. Zapraszamy na stronę w celu zapoznania się z pełną ofertą.

www.olympic-fitness.pl | Szczegóły

0
Głosów
 KRS TKKF Beskidek

KRS TKKF Beskidek Klub Sportowo Rekreacyjny TKKF Beskidek Bielsko Biała.

www.beskidek.cba.pl | Szczegóły

0
Głosów
 Klub Narciarski Ski-Group

Klub Narciarski Ski-Group Firma Ski-Group organizuje wyjazdy na narty stojące na bardzo wysokim poziomie. Gwarantujemy wszystkie udogodnienia, a nasi klienci są zawsze zadowoleni z świadczonych przeze mnie usług. Zapewniamy najlepsze warunki przejazdu, a oprócz tego zakwaterowanie, które pozwoli cieszyć się z urlopu dzień w dzień.

www.ski-group.pl | Szczegóły

0
Głosów
 Masaż Lublin

Masaż Lublin Klub Fitness w Lublinie - Strefa relaksu i regeneracji zapewni odprężenie i zredukuje napięcie nerwowe. Pozwoli zregenerować organizm, a także odzyskać siły witalne.

www.fitnessclubforum.pl | Szczegóły