Strefa użytkownika

Szukaj


Chmura tagów

Linux

Najpopularniejsze słowa kluczowe

Kanały

Katalogi stron

Strona główna > Muzyka > Inne
0
Głosów
 Metro rock'n'roll Sklep Odzieżowy

Metro rock'n'roll Sklep Odzieżowy Sklep z odzieżą i gadżetami dla wszystkich, co czują rock'n'roll, metal, rock, punk, reggae. Znajdziesz tu koszulki i bluzy z nadrukami, kolorowe buty glany, spodnie skórzane i bojówki, kurtki wojskowe i ramoneski, portfele z zespołami.

www.metro.nysa.pl | Szczegóły

0
Głosów
 Muzyka z reklamy

Muzyka z reklamy Jeśli nie mamy wiedzy o nazwie lub tytule utworu muzycznego koniecznie trzeba odwiedzić to forum. Tutaj aktualnie trudnimy się odgadywaniem tytułów utworów muzycznych, takich jak piosenka z serialu. W naszym forum muzycznym dostępnych jest wiele kategorii umożliwiających rozpoznawanie konkretnych gatunków muzycznych, a ponadto piosenek usłyszanych w różnego rodzaju mediach tak by można było je później łatwo znaleźć. Zapraszamy także wszystkich użytkowników,...

www.rozpoznajemy.pl | Szczegóły

0
Głosów
 Piosenki gitarowe

Piosenki gitarowe Portal przeznaczony na miłośników gitary – zawodowych i amatorskich graczy. Dysponujemy akordami wszystkich wielkich gitarowych przebojów tak jak na przykład: Wszyscy Polacy, Mniej niż zero, czy Kultowy List do M - zespołu Dżem. Wybrany akord można znaleźć w szalenie łatwy sposób, ponieważ wszystkie nasze piosenki na gitarę ułożone są zgodnie z kolejnością alfabetyczną.

www.gitarius.pl | Szczegóły